Společně dodáme vašim textům líbivé kabátky tak, aby vytvořily pro čtenáře ještě hlubší zážitky.

 

Můj příběh o mém kreativním světe a online podníkání.
Přidávám bílému papíru barvy a krásu. Přetvářím myšlenky a vize do konkrétních podob. Dobře si rozumím s tužkou a bez bloku nevytáhnu paty z domů. Jeden z mých rájů na zemi je krámek s kreativními potřebami, ve kterém můžu donekonečna prohlížet nástroje na tvorbu, čerpat energii a čichat vůni nového papíru.

Dalším se mi stal digitální svět s moderními nástroji a nejnovějšími technologiemi. V kterém se kochám moderním designem, trendy a nespočetným množstvím šikovných umělců. Mojí vášní ale není jen kresba na papír. Tou největší se stala digitální tvorba, kterou vítá dnešní doba s otevřenou náručí a já do ní s radostí padám.

V životě jsem vždy tíhla k dvěma věcem, ke sportu a designu. Už na základní škole mi bylo doporučeno jít cestou designéra. Ale jak už to tak někdy bývá ve věku, kdy se rozhoduje, co s životem, jsem nezvolila podle srdce a nevyšla ani jedním z těchto směrů. Vyhrála silná puberta a já tak své obě vášně nechala na pár let odpočívat.
Prošla jsem střední ekonomickou školou. Začala pracovat v rodinné firmě. A zapomněla jsem na to, jaké to je být tím, kým chci být a dělat co mě nejvíce baví. Po pár letech v kanceláři a obchodničině přišlo vyhoření. Přišel najednou pocit absolutní prázdnoty a uvědomění, že stále pracuji pro druhé. Plnila jsem jejich sny a já sama neměla nic. Nejhorší na tom bylo, že jsem neuměla ani odpovědět na jednoduchou otázku: A co bych v životě chtěla já? Tak dlouho jsem pracovala pro jiné a dělala věci, které se očekávají, že jsem úplně zapomněla naslouchat tomu, co mě dělá šťastnou.

Nová přátelství, nový život, nové vize.
V roce 2011 se mi ale vše změnilo. Přišel mi do života někdo, kdo jej změnil a převrátil vzhůru nohama. Aniž by si byl vědom, začal mi pomalu po odkrývat tajemství a krásy života jaký jsem doposud neznala. A začal mi přesně dávat odpovědi, na co jsem potřebovala. Bylo to to nejkrásnější období, které jsem v životě zažila. Ukázal mi, že můžu dělat to, co chci. Naučil mě milovat a užívat si život jinak než jsem znala. Stal se mým nejlepším přítelem, učitelem a partnerem, od té doby uplynulo už 7 let a stále stojím s radostí po jeho boku. Paradoxně ve stejnou dobu přišla i ta etapa života, kterou si nikdo z nás nepřeje zažít. Přišlo absolutní rozložení mé osobnosti, ztratila jsem smysl života, nevěděla jsem kdo jsem. Nebyla jsem schopná pracovat a měla jsem pocit že už ani žít.
Ale vše přichází ve správný čas, že ano! A tento životní zlom (to nejkrásnější propletené s tím nejtěžším) mi pomohl se opět vrátit k mým dětským touhám a snům. Pořádně mě zatočit a nasměrovat z bludiště zpět do svého nitra.
S podporou a pomocí partnera jsem se vrátila k tužce, papíru, ke kresbě a pomalými krůčky začala objevovat svět grafického designu. A najednou to šlo ráz na ráz. Sny se začaly tvořit, vášeň začala vzkvétat a já díky grafice a kresbě cítila energii.
Své zameškané vzdělání jsem dohnala rekvalifikačním kurzem, online kurzy, stáží webového grafika, nespočtem pročtených knih a hlavně praxí.  Dnes je tomu více než 5 let, co jsem se grafikou začala živit a mám za sebou spoustu krásných projektů a úžasných spoluprací s klienty. A když se věci dají do pohybu, začnou přicházet příležitosti, které dokážou i po letech zvednout vzrušením chloupky po celém těle.
Mě se tato příležitost naskytla v Londýně, kde jsem spolupracovala na ilustracích a tvorbě jedné epizody pro CBeebies BBC. Ale po čase přišla opět ta stejná otázka? Co tvořím za produkt? V podnikání na volné noze jako grafik, mi něco chybí. Chybí mi ta část, kdy tvořím a pracuji na vlastním produktu. Kdy mohu vylepšovat a objevovat nové věci a ty přetvářet a promítat do toho mého. Kdy mohu nechat proudit mou fantazii a tu předat dále.
A proto jsem se rozhodla, vytvářet profesionální šablony a grafické balíčky pro online podnikatele. Dodat jejich e-bookům a kampaním hezký a ucelený kabátek. Protože každý online podnikatel ví, že první dojem prodává a u nového zákazníka má jen pár sekund na to, aby zaujal.

Dejte vašemu ebooku snítku profesinality a vytvořte pro svého čtenáře ještě hlubší zážitek.